Parempi S Malli. Mittari lukema n. 10 000 h. MP-Lift 265 etukuormain, jossa auraus tuet / uudella euro varustelevyllä, hydraulinen pikalukitus hytistä. etulokarit. Uusi Duracelin akku. Oikeilla vaihteilla, ei hajoavia pikavaihteita. Vaihteita 5 kpl jokaiselle vaihteelle 4 alueen kerroin, suunnanvaihdin pikkuvivusta ei tarvitse painaa kytkintä. Ilmapenkki, penkinlämmitys / verhoilu uuden veroinen. Ratissa hyvät säädöt 4 suuntaan / urakkanupil...Lue lisää »
Parempi S Malli. Mittari lukema n. 10 000 h. MP-Lift 265 etukuormain, jossa auraus tuet / uudella euro varustelevyllä, hydraulinen pikalukitus hytistä. etulokarit. Uusi Duracelin akku. Oikeilla vaihteilla, ei hajoavia pikavaihteita. Vaihteita 5 kpl jokaiselle vaihteelle 4 alueen kerroin, suunnanvaihdin pikkuvivusta ei tarvitse painaa kytkintä. Ilmapenkki, penkinlämmitys / verhoilu uuden veroinen. Ratissa hyvät säädöt 4 suuntaan / urakkanupilla. Nokian maantie renkaat. Vetokoukku hydraulisesti ulos tuleva. Uusi ilmastoinnin kompressori ja huollettu, polttoaine lämmitteinen kiinan webasto kellolla. Hyvät työvalot. Käsijarru ei pidä. Hoituu kun laskee perälevyn alas tai etukuomaimen. Lisäpenkillä. Pyyhkimen sulat ja aurinkosuojat etu- ja takalasissa. Hydraulinen työntövarsi. Hydraulitoiminen toinen nostovarren säätö. Radiosoitin. Majakka katolla. Hyväkuntoinen alueaura hydraulikäännöllä, uusittu tapit. Perälevy 2.5 m hydraulikäännöllä, puomi kääntyy mekaanisesti, sekä tukipyörillä. Öljyt ja kaikki suodattimet on vaihdettu. Ollut omassa käytössä reilu 3 vuotta. Vaihdossa voidaan harkita kaivinkone, traktori, kuorma-auto ym. Piilota »
Tarkista kohteen tiedot
Voit tarkistaa kuorma-auton tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista Rekkari.fi:stä. Hinta alkaen 2,90 €
Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:
42000 €
John Deere 6920S 190hp kaikki öljyt ja suodattimet vaihdettu ym. uusi akku, webasto