Sorry, no record found for this criteria
-
Ilmoitustyyppi Myydään Osasto Sähkömoottorit ja vaihdemoottorit Sijainti Karkkila, UusimaaMoottori Sähkö Rekisterinumero Ei rekisterissä Päivitetty 03.12.2024 Tekniset tiedot
Kytkentätapa: Ei ilmoitettu
Lisätiedot
Uusi paketissa Sähkövinssi raskaammankin kaluston vetämiseen 12V järjestelmällä.
Nopealla vedolla sekä matalalla virrankulutuksella tuleva vinssi tarjoaa erinomaista vahvuutta mm. off-road -autoille ja mönkijöille. Sen automaattinen kuormanpitojarru sekä karkaistu tela kestävät hyvin kulutusta, ja sen 4,8 hp moottori tarjoaa huippuluokan tehoa mo...Lue lisää »
Lue uusimmat artikkelit Taukopaikalla
Lisää »Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:300 €XYZ Vinssi 12V 5448kg Vinssi 12V 5448kg uusi paketissaNettikone ID 2496737PikalinkitSuosituimmat merkit
kaupankäyntiin Nettikone.com
mobiililaitteissa Omat ajoneuvot