Toiminto ei ole käytössä, koska olet kieltänyt evästeiden käytön tähän tarkoitukseen. Muuta valintojasi evästeasetuksista.
  • 93 497 €

    Lähetä viesti
    (ALV väh. kelp.)

    510tkm Liuku/Taittolaite, Radio, Pikaliikkeet, Nosturihydrauliikka, PL hydr, Ryömintävaihteet, Tripp

    ID 2475890.

    Koukkulaitteet ja koukkuautot kuljetuskalusto
    Peltonen Trucks Oy- Kuorma-autot jokaiseen kuljetustarpeeseen! www.peltonentrucks.com
    http://www.peltonentrucks.com

    Peltonen Trucks Oy on kuorma-autojen myyntiin erikoistunut yritys. Meillä on monipuolinen valikoima hyväkuntoista kuljetuskalustoa. Meiltä saat ajoneuvon myös päällirakennettuna toiveidesi mukaisesti. Toteutamme ajoneuvotoiveesi ammattitaidolla. Toimipisteemme sijaitsee Rai

    Peltonen Trucks Oy on kuorma-autojen myyntiin erikoistunut yritys. Meillä on monipuolinen valikoima hyväkuntoista kuljetuskalustoa. Meiltä saat ajoneuvon myös päällirakennettuna toiveidesi mukaisesti. Toteutamme ajoneuvotoiveesi ammattitaidolla. Toimipisteemme sijaitsee Raisiossa hyvien liikenneyhteyksien varrella ohikulkutien kupeessa.
    ‹ Piilota

    Koneliike: Peltonen Trucks Oy

    Vuorelankatu 5, 20320 Turku - Kartta
    Jäsenenä 10 vuotta
    Aloita Chat
    Paras aika tavoitella: ma-pe 8-16. Ilta / vkl sopimuksen mukaan, soita ja sovi koeajo!

    Lue uusimmat artikkelit Taukopaikalla

    Lisää »
    tricky_link

    Mammotion robottileikkureiden aatelistoa

    19.06.2025
    tricky_link

    Koneunion laajenee Tampereelle

    07.02.2025
    tricky_link

    Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna

    22.01.2025

    Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.

    Soita:
    Puhelin
    Puhelin
    Puhelin
    93497 €
    Volvo FMX540 8x2 Euro 6 510tkm Liuku/Taittolaite, Radio, Pikaliikkeet, Nosturihydrauliikka, PL hydr, Ryömintävaihteet, Tripp
    FRS-502, Nettikone ID 2475890

    Uutiset

    • 14.08.2026
      Helmisen Hercules siirtää 13 tonnin kuorman ja kurottaa 10 metriin  
    • 13.08.2026
      Kreate voitti Kulosaaren metrosillan vaativan korjausurakan  
    • 13.08.2026
      Ruotsin puolustusvoimille 45 raskasta hinausautoa  
    • 13.08.2026
      Konepörssin numero 8/26 on nyt luettavana verkossa  
    • 13.08.2026
      Louhintatyöt käynnistyvät Kotkan Hyväntuulentiellä  
    Rekkari.fi-palvelusta ajoneuvon tarkat tiedot Ohjeet turvalliseen
    kaupankäyntiin
    Nettikone.com
    mobiililaitteissa
    Omat ajoneuvot