-
Doosan DX 140 LCR / Engcon, Kauha, Rasvari
ID 2599302.
Telakaivinkoneet maarakennusRinta-Jouppi Machine - We Know the MachinesIlmoitustyyppi Myydään Osasto Kaivinkone Veroton hinta 89 500 € Sijainti Ilmajoki, Etelä-PohjanmaaALV 25,5% 22 822 € Vuosimalli 2020 Käyttötunnit 3 621 h Rekisterinumero Ei rekisterissä Päivitetty 20.09.2025 (UUSI 24H) Tekniset tiedot
Kokonaispaino: 15 600 kgKytkentätapa: Ei ilmoitettu
Lisätiedot
Vähän ajettu ja hyvin varusteltu Doosanin lyhytperäinen tela-alustainen!
Varusteet:
Engcon EC219, Tappi/S60
Pihdit
Voit tarkistaa kuorma-auton tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista Rekkari.fi:stä. Hinta alkaen 2,90 €Jättimäinen varasto rakennusalan parhaita maansiirtokoneita ja lisälaitteita. Aina tarkasti huolletut vaihtokoneet ja laitteet. Toimitus kaikkialle Suomeen! Laadukkaat ja huolletut koneemme sijaitsevat Ilmajoella aivan Seinäjoen lentokentän vieressä. Tervetuloa!
Jättimäinen varasto rakennusalan parhaita maansiirtokoneita ja lisälaitteita. Aina tarkasti huolletut vaihtokoneet ja laitteet. Toimitus kaikkialle Suomeen! Laadukkaat ja huolletut koneemme sijaitsevat Ilmajoella aivan Seinäjoen lentokentän vieressä. Tervetuloa!
‹ PiilotaKoneliike: Rinta-Jouppi Machine
Paras aika tavoitella: ma-pe 9-17-
Janne Havimäki , Myynti
-
Jesse Salomäki , Myynti
Lue uusimmat artikkelit Taukopaikalla
Lisää »Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:112322 €Doosan DX 140 LCR / Engcon, Kauha, RasvariNettikone ID 2599302PikalinkitSuosituimmat merkit
kaupankäyntiin Nettikone.com
mobiililaitteissa Omat ajoneuvot