-
Ilmoitustyyppi Myydään Osasto Lumikoneet Sijainti Virolahti, KymenlaaksoRekisterinumero Ei rekisterissä Katsastettu Ei Päivitetty 17.10.2025 (UUSI 72H) Tekniset tiedot
Kytkentätapa: Ei ilmoitettu
Lisätiedot
Puskulevy hydraulisella käännöllä ja nostolla/ laskulla. Pihakäytössä ollut toimiva laite, kaksi kaksitoimista sylinteriä, ei öljyvuotoja.
Avanttiin tai mihin vain hydrauliikalla varustettuun pieneen koneeseen sopiva.
Merkki ei ole avant, on vaan esimerkki koneesta johon sopisi.
Halpa koska ei enää käyttöä, kone jossa oli on myyty.
Huom! Yhteishinta täällä myös myynnissä olevan ruohonleikkurin kanssa molempien ostajalle 900! Todella näppärä pikakiinnitys levyssä leikkurille.
Jos löytyy halvemmalla vastaavat niin osta ihmeessä ne. Leveystieto nyt oikea 180cm, aiemmin väärä.
Voit tarkistaa kuorma-auton tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista Rekkari.fi:stä. Hinta alkaen 2,90 €Lue uusimmat artikkelit Taukopaikalla
Lisää »Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:400 €Avant Puskulevy 180cm 180 cm. (nyt leveys oikein) Hyvin toimiva!Nettikone ID 2607677PikalinkitSuosituimmat merkit
kaupankäyntiin Nettikone.com
mobiililaitteissa Omat ajoneuvot