UUSI käyttämätön KS475. Ropa varsiston murskain on Saksalainen laatu tuote. Murskaimen teriä on 92 kpl ja ne voidaan säätää joko 75 - 80 cm rivivälille. Malli 490 rivivälille 85 - 90 cm , Varustettu tupla voiman siirrolla. Kone voidaan asentaa joko traktorin etunostolaitteeseen tai normaalisti taakse nostolaitteeseen. Portaattomasti säädettävät suuret tukipyörät. Vastaterät ja ohjaus kammion ansiosta tehokas imu nostaa painuneita varsia yl...Lue lisää »
UUSI käyttämätön KS475. Ropa varsiston murskain on Saksalainen laatu tuote. Murskaimen teriä on 92 kpl ja ne voidaan säätää joko 75 - 80 cm rivivälille. Malli 490 rivivälille 85 - 90 cm , Varustettu tupla voiman siirrolla. Kone voidaan asentaa joko traktorin etunostolaitteeseen tai normaalisti taakse nostolaitteeseen. Portaattomasti säädettävät suuret tukipyörät. Vastaterät ja ohjaus kammion ansiosta tehokas imu nostaa painuneita varsia ylöspäin ja murskaus tulos on erinomainen.Varsiston murskainta on kevyt vetää, joten se sopii täydellisesti jo 50 kW: n traktoriin. Käytöstä riippuen voimanoton nopeus (540, 750 tai 1000) voidaan asettaa erikseen. Suurikokoiset huolto ja tarkistus luukut. koneeseen saatavana lisävarusteena penkin painatus pyörät, joilla halkeilutta penkkiä voidaan korjata. Piilota »
Tarkista kohteen tiedot
Voit tarkistaa kuorma-auton tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista Rekkari.fi:stä. Hinta alkaen 2,90 €
Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.