-
Ilmoitustyyppi Myydään Osasto Lisävarusteet ja komponentit Veroton hinta 2 950 € Sijainti Joensuu, Pohjois-KarjalaALV 25,5% 752 € Vuosimalli 2007 Hinta 3 702 € Rekisterinumero Ei rekisterissä Päivitetty 16.06.2026 (UUSI 24H) Tekniset tiedot
Kokonaispaino: 210 kgKytkentätapa: Ei ilmoitettuValmistenumero: 809
Lisätiedot
Käytetty Naarva 1000-23 kaatopää. Vuosimalli 2007. Paino vain 220 kg. Kolmen napin ohjaus: Katkaisu, tiltti ja kouran lukitus. Asennetaan kouran tilalle. Asiakkaan rotaattorin mukainen holkki toimitetaan kouran mukana. Erittäin vahva giljotiinikatkaisu. Max. katkaisuhalkaisija 23 cm. Katkaisuvoima yli 10 tonnia. Naarva kouralla on hyvä suorittaa pystykarsintaa. Kouran käpälät on teroitettu ja rungon puolella on karsimaterä.
Voit tarkistaa kuorma-auton tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista Rekkari.fi:stä. Hinta alkaen 2,90 €Kaatopäät, energiakourat, sykeharvesterit ja perkaajat monipuoliseen puunkorjuuseen ja nuoren metsän hoitoon sekä järeä halkaisulaite polttopuun pilkkomiseen.
Kaatopäät, energiakourat, sykeharvesterit ja perkaajat monipuoliseen puunkorjuuseen ja nuoren metsän hoitoon sekä järeä halkaisulaite polttopuun pilkkomiseen.
‹ PiilotaKoneliike: Naarva
Paras aika tavoitella: 8:00-16:00Lue uusimmat artikkelit Taukopaikalla
Lisää »Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:3702 €Naarva 1000-23 energiakouraNettikone ID 2674012PikalinkitRekkari.fi-palvelusta ajoneuvon tarkat tiedot Ohjeet turvalliseenSuosituimmat merkit
kaupankäyntiin Nettikone.com
mobiililaitteissa Omat ajoneuvot