Feature is not available, because you have not allowed use of cookies for this purpose. Change your selections in consent manager.
  • 112 824 €

    Send message
    (VAT ded.)

    Leasing alk. 1349€/kk

    ID 2635549.

    Hook lift transport
    Suvanto Trucks ostaa ja myy raskasta kalustoa. Laajasta valikoimastamme löydät sekä uusia että käytettyjä hyötyajoneuvoja ja päällirakenteita.
    https://suvantotrucks.com

    Suvanto Trucksilla on laaja valikoima uusia ja käytettyjä kuorma-autoja ja muuta raskasta kalustoa. Toimimme myös uusien DAF ja SISU-kuorma-autojen jälleenmyyjänä sekä AJK-koukkulaitteiden maahantuojana ja PM-nostureiden jälleenmyyjänä. Wetteri Trucks hoitaa puolestasi auton raho

    Suvanto Trucksilla on laaja valikoima uusia ja käytettyjä kuorma-autoja ja muuta raskasta kalustoa. Toimimme myös uusien DAF ja SISU-kuorma-autojen jälleenmyyjänä sekä AJK-koukkulaitteiden maahantuojana ja PM-nostureiden jälleenmyyjänä. Wetteri Trucks hoitaa puolestasi auton rahoituksen - myös autojen tuonti ulkomailta onnistuu. Jos valikoimastamme ei tällä hetkellä löydy sopivaa autoa, ota yhteyttä!
    ‹ Hide

    Dealer: Suvanto Trucks Turku

    Pollenkuja 6, 20381 Turku - Show Map
    Member since 17 years
    Open Chat
    Best time to contact: Olemme avoinna ma-pe klo 8-16. Muina aikoina sopimuksen mukaan.

    Read latest articles in Taukopaikka

    More »
    tricky_link

    Mammotion robottileikkureiden aatelistoa

    19.06.2025
    tricky_link

    Koneunion laajenee Tampereelle

    07.02.2025
    tricky_link

    Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna

    22.01.2025

    Nettikone.com assumes no responsibility for the accuracy of the information provided by the seller. Reported information may also contain unintentional omissions or errors. The information is therefore only binding once it has been confirmed by the seller at your request.

    Call:
    Phone
    Phone
    Phone
    112824 €
    Mercedes-Benz Arocs 3251 8X4 Leasing alk. 1349€/kk
    VZY-291, Nettikone ID 2635549

    News

    • 24.03.2026
      RST-Steel tähtää vientimarkkinoille uudessa omistuksessa  
    • 24.03.2026
      Ville Kummala aloitti Daf-myyjänä Vantaalla  
    • 24.03.2026
      Kreate yhdistää rata- ja kalliorakentamisen tunneliurakassa  
    • 24.03.2026
      Lännen Tractorsille suuri yksittäinen tilaus vaativaan NATO-käyttöön  
    • 24.03.2026
      KESLA Defencelle noin 17 miljoonan euron tilaus NATO-maasta  
    Check vehicle information from Rekkari.fi Safety instructions Nettikone.com
    on mobile
    My vehicles